Transport na lotnisko – dlaczego opłaca się wybrać firmę przewozową?

26 września 2017

Bezproblemowy przewóz na lotnisko z hotelu lub domu to z pewnością ważna sprawa dla każdego podróżującego. Dlatego nie kuś losu komunikacją publiczną czy nawet taksówkami – postaw na sprawdzoną firmę transportową. Dlaczego to się opłaca?

Pewność dotarcia na czas + krótsza podróż

Z taksówkami bywa tak, że raz są teraz, a raz po 40 minutach (nawet jeśli zamówisz z wyprzedzeniem na konkretną godzinę). Z kolei autobus lub bus na lotnisko jedzie zwykle możliwie jak najdłuższą drogą, by zaliczyć przystanki… coś Ci to mówi? Dlatego nie ryzykuj w tak ważnej sytuacji jak podróż samolotem i postaw na samochód na wynajem. Kierowca przyjedzie na czas i będzie się starał, żeby dowieźć Cię tam jak najszybciej – w końcu to nie taksówkarz nabijający złotówki na kilometrach.

Bezpieczeństwo jazdy

W firmie transportowej Twoje bezpieczeństwo podczas podróży jest najważniejsze, dlatego samochody są regularnie badane pod kątem technicznym i poddawane specjalistycznym testom sprawności. Możesz spokojnie rozsiąść się w fotelu, nie martwiąc się, że zaraz coś odpadnie albo przestanie działać. Dotrzesz na lotnisko cały i zdrowy!

Nieporównywalny komfort

Przepychanie się pomiędzy innymi pasażerami w autobusie i upychanie bagaży pod siedzeniem Ci się nie widzą? Wybierz transport na lotnisko z kierowcą. Będziesz mieć tyle miejsca, ile potrzebujesz – dla siebie i swoich majdanów. Komfortowe siedzenia, butelka wody, parasol w potrzebie – na to wszystko możesz liczyć!

Atrakcyjna cena

Może Ci się wydawać, że wynajem samochodu z kierowcą to bardzo droga opcja, na którą mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Nic bardziej mylnego! Firmy transportowe przygotowują specjalne wyceny zależne np. od miejscowości czy dystansu. Poza tym cenę znasz już przed wyjazdem i masz gwarancję, że nie wzrośnie. Często więc opłaca się skorzystać z tego rozwiązania aniżeli z taksówki. Cena za kilometr jest stosunkowo droga, a musisz doliczyć jeszcze nadprogramowe kilometry wynikające np. z korków i opłatę początkową, która również do najniższych nie należy.