Wybieramy firmę świadczącą przewozy na lotnisko. Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

24 czerwca 2017

Transport na lotnisko powinien być szybki i komfortowy. Zdecydowałeś się do tego celu na firmę przewozową? Świetnie! Ważne jest jednak, abyś dobrze przygotował się do poszukiwań firmy przewozowej, która spełni Twoje oczekiwania.

Na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru firmy świadczącej usługi transportu na lotnisko?

1. Flota samochodowa

Jeśli szukasz takiej firmy przez Internet, na jej stronie www powinna znajdować się galeria pojazdów, którymi dysponuje wraz ze szczegółowym opisem i specyfikacją każdego modelu. Jest o tyle ważne, by dostosować nie tylko model czy markę do swoich upodobań, ale przede wszystkim – parametry techniczne. W końcu wybierasz się na lotnisko – ważne więc, by samochód był szybki i w pełni sprawny, by nie zepsuł się po drodze, a Ty – byś nie przegapił swojego lotu!

2. Cena

Stosunek ceny do jakości usług nie zawsze jest adekwatny. Postaw na firmę z takimi cenami, które nie zrujnują Twojego portfela, a przy okazji nie będą „podejrzanie” niskie. Warto tym celu zrobić porównanie pomiędzy kilkoma różnymi firmami. Pamiętaj, że cena obejmuje nie tylko sam transport na lotnisko (długość trasy), ale także obsługę kierowcy oraz dodatki, które możesz spotkać w samochodzie – wodę do picia czy parasol w razie deszczowej pogody. Poza tym cenniki są też często dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów, co też możesz wziąć pod uwagę podczas swoich transportowych rozważań.

3. Opinie dotychczasowych klientów

Jeśli masz na oku konkretną firmę przewozową, przeczytaj opinie osób, które już korzystały z jej usług. Najlepszym źródłem są oceny na Faceboku i Google+. Jeżeli natomiast jeszcze żadna nie zwróciła Twojej uwagi, poszukaj inspiracji na forach internetowch lub specjalnych portalach o tematyce transportu. Z pewnością inni użytkownicy będą w stanie Ci jakąś doradzić. Zwróć uwagę na konkretne opinie, np. opisujące jakąś określoną sytuację i posiadające wiele szczegółów (marka samochodu, termin, cena, miejscowość itd.).

Powodzenia!