Jak znaleźć dobry przewóz dla pracowników na Śląsku?

31 lipca 2017

Twoi pracownicy mieszkają daleko od siedziby firmy? Dobrym rozwiązaniem będzie zorganizowanie im wspólnego transportu, który oszczędzi czas i pieniądze. Pytanie tylko, jak znaleźć dobry przewóz dla pracowników? Oto nasze sposoby!

Zasięgnij opinii znajomych z branży.

Być może zaprzyjaźniony przedsiębiorca sam korzysta z usług jakiejś firmy transportowej i mógłby Ci ją polecić? Popytaj kolegów z branży, a na pewno uda Ci się znaleźć firmę godną zaufania. Pamiętaj tylko, by zasięgnąć opinii osób, z którymi jesteś w dobrych stosunkach, bo tylko wtedy będzie szczera i z korzyściami dla Ciebie. W końcu konkurencja to konkurencja, a z nią bywa różnie.

Sprawdź oceny w mediach społecznościowych, portalach cenowych czy forach.

Internet to kopalnia wiedzy – także w tych codziennych aspektach. Jego użytkownicy z pewnością będą mogli polecić Ci sprawdzone przez siebie przedsiębiorstwo transportowe. Co jest bardzo przydatne, najczęściej w swoich opiniach są bardzo drobiazgowi, więc oprócz nazwy i adresu firmy dostaniesz też pewnie opis całej usługi, jakości obsługi klienta, cennik itp. Takich recenzji wyszukuj na Facebooku (np. w grupach czy na profilach konkretnych firm), forach dyskusyjnych branżowych i porównywarkach cenowych.

Czytaj artykuły na ten temat.

W Internecie lub w prasie można znaleźć wiele artykułów o firmach przewozowych. Są to np. rankingi najlepszych firm z danego rejonu albo osobne teksty o pojedynczym przedsiębiorstwie. W obu przypadkach znajdziesz recenzje dziennikarzy, którzy sami skorzystali z usług danej firmy transportowej po to, by stworzyć swój tekst. Oprócz tego znajdziesz tam zestawienie podstawowych kryteriów branych pod uwagę podczas końcowej oceny, np. cena, jakość pojazdów i obsługi itp.

Posłuż się wyszukiwarką i swoją intuicją.

Co mamy na myśli? Wpisujesz daną frazę (np. „dobry przewóz dla pracowników na Śląsku”) w wyszukiwarkę i oto wyświetla Ci się lista najlepiej wypozycjonowanych stron www transportowych przedsiębiorstw. To doskonała okazja, by zorientować się bez wychodzenia z domu, jak prezentuje się dana firma i baza wyjściowa podczas sprawdzania ich na własnej skórze.