Wynajem. Transport. Podróż.

Usługi

Tak różnorodne, jak różne są cele podróży naszych klientów

Budując naszą firmę chcieliśmy skupić się nie tylko na tym, by dawać Ci usługi najwyższej jakości w najlepszej cenie. Postawiliśmy też na to, by były kompleksowe – z tego względu możesz liczyć na nasz transport gdziekolwiek tylko chcesz, bez względu na okoliczności. Najważniejsze dla nas jest to, byś znalazł się we właściwym miejscu o właściwym czasie.

BEZPIECZNIE DOWOZIMY DO CELU

GWARANTUJEMY ARAKCYJNE CENY

PROPONUJEMY WYGODNE SAMOCHODY POPULARNYCH MAREK

Wynajem + transport

To dobrana para

W naszej działalności skupiliśmy się na dwóch słowach-kluczach: wynajmie i transporcie. Tym sposobem oferujemy wynajem minibusów lub busów z kierowcą idealnych na różnego rodzaju wycieczki szkolne i firmowe. Drugą gałęzią jest firmowy bądź prywatny transport osób w dowolne miejsce – z punktu A do punktu B lub z opcją zwiedzania miasta.

Transport dla firm

Oferujemy grupowy przewóz pracowników do miejsca ich pracy, a także transport na spotkania służbowe i inne wydarzenia, na których – z racji wykonywanego zawodu i pełnionej funkcji – musisz się pojawić.

Transport dla szkół

Szkoła, w której pracujesz, organizuje wycieczkę krajową lub zagraniczną dla wybranej klasy bądź wielu klas? Z chęcią zawieziemy uczniów i ich opiekunów w wybrane miejsce – bezpiecznie, szybko i maksymalnie komfortowo.

Transport gość weselnych

Organizujesz wesele w miejscu oddalonym od kościoła, w którym odbyła się ceremonia, a nie chcesz sprawiać gościom problemu z dojazdem? Postaw na wynajem minibusów lub busów z kierowcą, które dowiozą ich na miejsce zabawy.

Transport na lotnisko

W naszej ofercie znajdziesz również w pełni wygodny transfer na wybrane lotnisko. To doskonała opcja dla osób, które mają dużo bagaży, nie lubią tłumów w komunikacji miejskiej i którym zależy na punktualnym przybyciu.

Poznaj

nasze pojazdy

Przed rozpoczęciem jazdy możesz nie tylko poznać jej koszt, ale także dobrać pojazd, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Do wyboru masz aktualnie 8 samochodów osobowych i busów, które cechują się maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem. Postawiliśmy na samochody, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania.

PRZECZYTAJ SPECYFIKACJĘ POJAZDÓW

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ