Transport dla firm – w jakich przypadkach się sprawdza?

27 grudnia 2017

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować w niej sprawny transport? Oczywiście za pomocą wynajmu busa! Zobacz, w jakich sytuacjach skorzystanie z usług formy transportowej okaże się najlepszym rozwiązaniem z możliwych.

Przewóz przedsiębiorcy

Jako biznesmen zapewne masz w ciągu dnia mnóstwo spraw do załatwienia. Spotkania z klientami, szkolenia, konferencje, ZUS, Urząd Skarbowy…Trudno być w dwóch miejscach jednocześnie, ale dzięki wynajmie busa można prędzej odhaczyć wszystkie punkty z listy „do zrobienia”. Busy z kierowcą zawiozą Cię tam, gdzie potrzebujesz, zawsze na czas. Dodatkowo są bardzo eleganckie. Będą więc świetnie prezentować się przy Tobie i Twoim garniturze, w przeciwieństwie np. do żółtej taksówki, która nie zawsze jest punktualna, a ponadto jest droższa od wynajmu transportu w perspektywie czasu.

Przewóz pracowników

Miejsce pracy znajduje się dość daleko od miejsca zamieszkania większości pracowników? Zwłaszcza, jeśli wynika to z Twojej decyzji o zmianie lokalizacji biura lub zakładu, powinieneś postawić na wynajem większego busa. Pozwolisz im zaoszczędzić na biletach komunikacji miejskiej lub benzynie. Nie tylko w znaczny sposób ułatwisz pracownikom codzienny dojazd do pracy, ale również tym samym pokażesz im, że Ci na nich zależy. A to z pewnością popawi ich efektywność i przełoży się na wyniki. Każdy korzysta!

Czas poza pracą

Myślisz o zorganizowaniu wycieczki dla siebie i swoich pracowników? A może przez myśl przechodzi Ci impreza integracyjna? Możesz zacząć planować – my zajmiemy się transportem! Niezależnie od tego, czy jest to wyprawa do centrum miasta, na jego obrzeża, a może gdzieś poza nim, gwarantujemy bezpieczny i komfortowy przewóz.