Zalety i korzyści z podróżowania busem

30 listopada 2017

Kiedyś transport busem budził negatywne skojarzenia. Dziś wszystko się zmieniło; na wynajem busa decyduje się coraz więcej firm i szkół, ponieważ widzą oczywiste zalety tego rozwiązania. Jakie? Przedstawiamy!

Brak konieczności samodzielnej organizacji

Wypożyczenie busa jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i oszczędzającym Twój czas. Nie musisz przejmować się o stanem technicznym pojazdu, ilością paliwa, wyposażeniem itd. Nie musisz nawet martwić się prowadzeniem busa, bo tym zajmie się profesjonalny i odpowiednio przygotowany kierowca. Wszystkim tym zajmie się firma transportowa, w której zdecydowałeś się wynająć busa. Po prostu wsiądź i ruszaj, gdzie chcesz!

Niezrównany komfort podróży

Busy to auta pojemniejsze od samochodów osobowych (co jest oczywiste), ale zobacz, ile miejsca dzięki temu zyskujesz! Nie dość, że masz więcej miejsca wokół siebie, to jeszcze bagażnik jest zdecydowanie większy. Możesz więc zapakować do nich praktycznie wszystko, czego potrzebujesz – nawet gdy jedziesz na lotnisko z kilkoma dużymi walizkami i bagażem podręcznym. Ponadto, decydując się na wynajem busa, masz go całkowicie do swojej dyspozycji. Tak więc rozsiądź się wygodnie i włóż słuchawki na uszy albo poczytaj książkę.

Pomoc firmy transportowej w razie potrzeby

Gdyby podczas jazdy zdarzył się jakieś niespodziewany zwrot akcji, zawsze możesz liczyć na pomoc firmy transportowej, w której wynająłeś busa. Właściwe zapisy w umowie wynajmu zapewniają opiekę i ubezpieczenie podróży. W razie potrzeby możesz też liczyć na odholowanie auta i transport zastępczy.

Dopasowanie wynajętego busa do Ciebie

Decydując się na wynajem busa, to Ty decydujesz, gdzie i o której ma się pojawić. Tym samym uniezależniasz się od rozkładów jazdy PKP i PKS i omijasz tłumy w komunikacji zastępczej. Możesz także prosić o postój w razie potrzeby – kierowca jest do Twojej dyspozycji. Poza tym, jeśli nie masz własnego samochodu, dzięki którym dojeżdżasz do firmy, ta opcja wyjdzie Ci taniej niż zamawianie taksówki. Dzięki temu oszczędzasz spore pieniądze.